o nas

   Działaniami Agencji Detektywistycznej AD-HOC kieruje Sławomir Krząpa – wieloletni, były już funkcjonariusz pionu śledczego Wydziału do Walki ze Zorganizowaną Przestępczością Gospodarczą na szczeblu województwa. Jest wyższym oficerem w stanie spoczynku. Ukończył Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach z tytułem magistra oraz Wyższą Szkołę Policji w Szczytnie na kierunkach prawniczo – kryminalistycznych. Jest licencjonowanym detektywem

( nr licencji 0005690, wpis MSWiA nr 24/2021 ). 

   Ma za sobą wieloletnią współpracę z Krajową Izbą Doradców Podatkowych,
w ramach której m.in. prowadził wykłady na Wydziale Prawa Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Jest także wieloletnim działaczem społecznym.

 

     Usługi detektywistyczne to szeroki zakres zadań dla prywatnego detektywa. Od spraw o charakterze biznesowym po tematy rodzinne. Obfitują one nierzadko w tło ludzkich dramatów i sytuacji głęboko traumatycznych. 

  Dlatego też detektyw musi służyć wsparciem w wielu trudnych życiowo sytuacjach. Jest to nasza absolutnie priorytetowa misja, którą w każdej sprawie realizujemy pierwszoplanowo. Z tego też  względu naszej pracy na co dzień towarzyszy empatia i umiejętność słuchania, poufność i cierpliwość. Czynności w powierzonych przez Was sprawach wykonujemy przede wszystkim z chęci pomagania ludziom w ich najtrudniejszych momentach. 

masz problem - powierz go namSkontaktuj się z nami telefonicznie, jeśli chcesz spotkajmy się w naszym biurze bądź w każdym innym, dogodnym dla Ciebie miejscu. Zapewniamy całkowitą poufność i dyskrecję.

tel. 798 - 031 - 667
lub mailowo:
biuro@detektywsosnowiec.pl